Wiadomości
- 17 listopada 2025
[FOTO] Fragment drogi na Równicę zyskał nową nawierzchnię. Zakończono inwestycję
W Ustroniu zakończyła się modernizacji fragmentu ulicy Równica. O zakończeniu inwestycji, współfinansowanej przez powiat cieszyński, poinformował burmistrz Ustronia Paweł Sztefek.
W ramach zadania pod nazwą "Modernizacja odcinka ok. 1 km drogi powiatowej nr 2659 S ul. Równica" wykonano około 1 km nowej nawierzchni drogi z betonu asfaltowego (warstwa wiążąca i warstwa ścieralna).
Dodatkowo wykonano obustronne pobocze z kruszywa z powierzchniowym utrwaleniem, oczyszczenie rowów i przepustów i zamontowano 376 m nowych barier energochłonnych.
Prace budowlane wykonywała firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RADEX Sp. z o.o. z Bielska-Białej.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący temat[FOTO] Zakończyła się rozbudowa ul. Zofii Kossak na pograniczu Skoczowa i Górek Wielkich
Podróż koleją do Trójwsi? Powrócił temat kontynuacji budowy linii nr 191
Gorący tematKończy się przebudowa drogi w Górkach Wielkich. Niebawem oczekiwany koniec remontu
Gorący temat[FOTO] Trwa modernizacja Domku Ogrodnika w Górkach Wielkich. Najnowszy raport z prac
[FOTO] Trwają intensywne prace. Remont Domku Ogrodnika w Górkach Wielkich nabiera tempa
Gorący tematCzesio pomógł! Będzie nowa organizacja ruchu na ul. Leśnica
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu beskidy.cafe zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.






