Wiadomości
- 12 lipca 2024
Akcja "Bezpieczny las" oraz "Bezpieczeństwo pożarowe lasu" w Szczyrku
W trosce o bezpieczeństwo osób korzystających z terenów leśnych, dzielnicowi z Komisariatu Policji w Szczyrku wspólnie z przedstawicielami Nadleśnictwa Bielsko-Biała przeprowadzili akcje "Bezpieczny Las" oraz "Bezpieczeństwo Pożarowe Lasu".

Dzielnicowi ze Szczyrku oraz Straż Leśna Nadleśnictwa Bielsko-Biała przeprowadzili wspólne działania prewencyjne „Bezpieczny las” oraz „Bezpieczeństwo pożarowe lasu”.
"Działania przeprowadzono w rejonie masywu Skalite, Skrzycznego, oraz Małego Skrzycznego
Głównym celem prowadzonych akcji było zapewnienie bezpieczeństwa pożarowego na terenach leśnych, oraz niedopuszczenie do popełnienia wykroczeń i przestępstw przez osoby poruszające się pojazdami silnikowymi i motorowerami po lasach, a zwłaszcza po szlakach turystycznych"- czytamy na stronie KMP w Bielsku-Białej.
Wspólny patrol dbał o bezpieczeństwo na szlakach turystycznych w rejonie schronisk, miejsc biwakowania oraz rowerowych tras zjazdowych.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematPoważny wypadek rowerzysty pod Szyndzielnią. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR
Wspólne działania Policji i Straży Leśnej przeciwko nielegalnym wjazdom do lasu
[FOTO] Policyjne patrole w Beskidach. Mundurowi poruszają się m.in. na quadach
Nocna akcja ratunkowa GOPR na Babiej Górze - wyczerpany turysta uratowany
Gorący temat[FOTO] Wandalizm w Gminie Brenna. Zniszczono między innymi plac zabaw
[FOTO] Specjalistyczne szkolenie ratowników górskich z użyciem dronów w Szczyrku
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu beskidy.cafe zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.





