Wiadomości
- 23 grudnia 2024
[FOTO] Komunikacja Beskidzka chwali się nowymi pojazdami. Jest ich osiem
Komunikacja Beskidzka informuje, że tuż przed świętami do ich przedsiębiorstwa trafiła nowa partia autobusów. Od stycznia pasażerowie będą mogli nimi podróżować.
8 nowych pojazdów zostało wyposażone w silniki diesla, fundusze na zakup nowego taboru pozyskano z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
Na ulice wkrótce wyjadą
- dwa 8-metrowe autobusy marki ISUZU NOVOCITILIFE,
- sześć 10-metrowych autobusów marki MERCEDES CITARO.
"To wyjątkowy prezent, który cieszy nas i - mamy nadzieję - także Was! Dzięki tym autobusom możemy zapewniać jeszcze wyższy komfort i niezawodność. Już wkrótce wyruszą na trasy by służyć Wam w codziennych podróżach. Dziękujemy, że jesteście z nami każdego dnia - w końcu najlepsze prezenty to te, które możemy dzielić z innymi" pisze w swoich mediach społecznościowych Komunikacja Beskidzka.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący temat[FOTO] Zakończyła się rozbudowa ul. Zofii Kossak na pograniczu Skoczowa i Górek Wielkich
Gorący tematCzesio pomógł! Będzie nowa organizacja ruchu na ul. Leśnica
Podróż koleją do Trójwsi? Powrócił temat kontynuacji budowy linii nr 191
Gorący temat[FOTO] "Las to nie tor offroadowy". Ktoś samochodem rozjechał trasę biegową w Brennej
Gorący tematKończy się przebudowa drogi w Górkach Wielkich. Niebawem oczekiwany koniec remontu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu beskidy.cafe zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.





