Wiadomości
- 4 grudnia 2023
W tym tygodniu ruszają połączenia kolejowe z Wisłą i Ustroniem. Znamy ceny biletów
Od najbliższej niedzieli (10 grudnia) z Bielska-Białej będzie można dojechać bezpośrednim pociągiem do Ustronia i Wisły. Weekendowe połączenia obsługiwać będzie PKP Intercity - przewoźnik podał ceny biletów na tej trasie.

W soboty i niedziele odjazd w kierunku górskich miejscowości został zaplanowany na 10:25 z peronu 1, a powrotny ze stacji Wisła Uzdrowisko w kierunku Bielska-Białej odjeżdżać będzie o 16:39. Podróż trwać będzie około godziny.
Jak informuje portal Koleje Śląska Cieszyńskiego, ceny w drugiej klasie rozpoczynają się od 9 złotych i zależne są od popytu na dane połączenie i daty zakupu - bilety można kupować najwcześniej 30 dni naprzód. Dostępne są zarówno na stronie PKP Intercity, jak i w kasach biletowych na dworcu w Bielsku-Białej oraz w pociągu.
ZOBACZ TAKŻE
Koleje Śląskie podsumowały 2025 rok. Linia S5 z Katowic do Zwardonia nadal wśród najpopularniejszych
Podróż koleją do Trójwsi? Powrócił temat kontynuacji budowy linii nr 191
Gorący temat[FOTO] Zakończyła się rozbudowa ul. Zofii Kossak na pograniczu Skoczowa i Górek Wielkich
Gorący tematCzesio pomógł! Będzie nowa organizacja ruchu na ul. Leśnica
Gorący temat[FOTO] "Las to nie tor offroadowy". Ktoś samochodem rozjechał trasę biegową w Brennej
Gorący tematKończy się przebudowa drogi w Górkach Wielkich. Niebawem oczekiwany koniec remontu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu beskidy.cafe zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.





